O nas

Poznajmy się
lepiej

Nasz priorytet

Oferujemy innowacyjne rozwiązania stomatologiczne gwarantujące perfekcyjny uśmiech.

Do naszej Kliniki przyjeżdżają Pacjenci nie tylko z terenu Polski, ale również z różnych zakątków świata, co stanowi dla nas niebywałe wyróżnienie. Osiągnięcie takiego sukcesu zawdzięczamy zaangażowaniu i profesjonalizmowi całego naszego zespołu.

Zespół Medical Smile składa się z wybitnych specjalistów, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług, komfort pacjenta oraz serdeczną atmosferę.

Nasi Pacjenci doceniają nasze podejście, a także połączenie wieloletniego doświadczenia oraz umiejętności naszych lekarzy, asystentek i techników protetycznych z nowatorskimi technologiami i metodami leczenia. Dlatego nieustannie inwestujemy w jego szkolenia i rozwój.

Piotr Pochrzęst

Lekarz stomatolog

Specjalista w dziedzinie stomatologii, który wprowadza standardy leczenia na światowym poziomie oraz wdraża najnowocześniejsze technologie. Jego specjalizacją są m.in. implantoprotetyka, zaawansowane techniki cyfrowe w leczeniu stomatologicznym oraz nawigacja komputerowa w planowaniu leczenia implantologicznego.

Piotr Pochrzęst nieustannie doskonali swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

 Stomatologia to jego pasja, a praca z pacjentami i możliwość pomagania stanowią dla niego nieustanne źródło satysfakcji. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, poświęca mu pełną uwagę i szuka dedykowanego rozwiązania.
„Dla mnie sukces oznacza bezpieczeństwo, komfort i, co najważniejsze, piękny uśmiech na twarzy pacjenta.”

Ewelina Pochrzęst

Pełni rolę w rozwoju Kliniki, odpowiadając za wdrażanie najwyższych standardów obsługi, działania marketingowe, komunikację oraz nadzór nad zespołem pracowników. Ewelina jest główną inicjatorką oraz pomysłodawcą obiektu, który stanowi realizację jej wizji stomatologii przyszłości.

 „Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym Pacjenci, przekraczając próg gabinetu pozostawiają strach i obawy za sobą. Ludzie w Klinice tworzą jej wyjątkowy klimat, dlatego współpracujemy ze specjalistami nie tylko wyjątkowymi w swojej dziedzinie, ale także serdecznymi i empatycznymi gdyż to oni mają bezpośredni kontakt z Pacjentami. Cieszę się, że udało nam się stworzyć przyjazne miejsce, do którego nasi Pacjenci chętnie powracają i czują się komfortowo.”